RBE / divize I & C technologie – spolehlivá IT řešení

Spolehlivá IT řešení

Dodávky informačních a komunikačních technologií zajišťuje team, který má v této problematice mnohaleté zkušenosti s dodávkami ICT technologií různých zaměření a pro celou škálu společností od malých a středních firem až po úřady a státní správu.

Dodáváme źejména pro nově vznikající stavební projekty technologické celky – aplikační servey, poštovní servery, firewally a antispamová řešení, dohledové a bezpečnostní systémy, ERP a  CRM aplikace, webové projekty  – CMS redakční systémy. Důležitou částí našich služeb je vyvtáření internetových prezentací a následná propagace v elektronických mediích.

Našim klientům pomáháme s optimalizací využívání jejich stávající informační infrastruktury. Mimo jiné i tím, že poskytujeme spolehlivou správu a servis počítačových sítí. K tomu neoddělitelně patří také detekce kritických míst ICT s vytvářením následných doporučení pro jejich eliminaci. Z toho vyplývá, že provádíme následný servis sítí a počítačů a dohled nad provozem ICT infrastruktury.

V případě, že se klient rozhodne pro uspořádání výběrového řízení na dodávku ICT, poskytneme mu podporu případně zorganizujmem výběrová řízení na dodavatele informačních technologií. Podpora zejména spočívá v poradenství při výběru, parametrizaci a implementaci firemní informační infrastruktury. K dosažení vynikajících parametrů námi poskytovaných služeb využívají naši odborníci svých vynikajících znalostí a moderních technologických prostředků.

Při řešení požadavků našich klientů využíváme systémy – hardwarové i softwarové – pouze od osvědčených světových i domácích výrobců. Zejména se jedná o hardware světoých značek – FUJITSU (servery, notebooky, tablety), CISCO (routery, firewally, switche), HewletPackard (servery, LAN aktivní prvky, notebooky), IBM ( servery), ACER (notebooky, tablety, AIO desktopová zaříení), ASUS (notebooky, tablety, AIO desktopová zaříení), Lenovo (notebooky, tablety, AIO desktopová zaříení) a podobně.  Softwarové aplikace v našich systémových řešeních jsou od společností Microsoft  ( serverové operační systémy a aplikační servery ), CAS software AG ( CRM – CAS.PIA), ale také domácí výrobci zejména ERP systémů (Stormware – Pohoda), JKR ( ERP systém Byznys). V případě požadavků na propojení jednotlivých budov v rámci technologických center vysokorychlostním bezdrátovým propojením využíváme osvědčené laserové až 1 GB systémy izraelsko americké společnosti MRV communications. Pasivní komponenty LAN – kabeláž a zásuvky pouze cat.5 a cat6.e – dodáváme značkové certifikované komponenty od osvědčených výrobců a stejně tak aktivní prvky v oblasti zabezpečení objektů – bezpečnostní IP kamerové systémy.

Rádi bychom, a naším cílem tedy je, aby nás naši klienti – partneři – považovali za společnost, která nejenže jim dodá jen to nejlepší, ale zárověň pro ně hledá způsob, jak jim pomoci v jejich podnikatelské činnosti proaktivním přístupem k jejich potřebám nejen v oblasti informačních systémů